Serigstad RBK 1202 Rundballekutter
1.400 €
Rezač silaže
1900
Norveška, Finnmark
Serigstad RBK 1202
Opis
Statistika cijena
Top sellers
Oglasi
2
Serigstad RBK 1202
2 oglasa
Podijelite svoje iskustvo korišćenja Serigstad RBK 1202
Pridružite se ocjenjivanju. Vaša recenzija će pomoći u oblikovanju ocjene i biti korisna drugim korisnicima.
Oglasi Serigstad RBK 1202 po kategoriji
Statistika cijena
Prikaži
Smanjiti
Top sellers
Svi prodavci SerigstadPoslednji oglasi o prodaji vozila Serigstad RBK 1202
Serigstad RBK 1202 mašine za stočarstvo
Serigstad RBK 1202 Rundballekutter
1.400 €
Rezač silaže
1900
Norveška, Finnmark
Serigstad RBK1202
1.200 €
Sjeckalica slame
1900
Norveška, Hedmark
Sve Serigstad RBK 1202 mašine za stočarstvo
2 oglasa →