Fendt Lotus 1020 T
21.500 €
Prevrtač sijena
Njemačka, Lohe-Rickelshof
Fendt Lotus 1020T
Opis
Statistika cijena
Top sellers
Oglasi
6
Fendt Lotus 1020T
6 oglasa
Podijelite svoje iskustvo korišćenja Fendt Lotus 1020T
Pridružite se ocjenjivanju. Vaša recenzija će pomoći u oblikovanju ocjene i biti korisna drugim korisnicima.
Oglasi Fendt Lotus 1020T po kategoriji
Statistika cijena
Prikaži
Smanjiti
Top sellers
Svi prodavci Fendt
Agravis Technik Raiffeisen GmbH
274 ponuda
Njemačka, Donja Saksonija, Northeim, Am Kalbesbrook 13
Raiffeisen Technik Westküste GmbH
100 ponude
Njemačka, Šlezvig-Holštajn, Husum, Bredstedter Str. 37
NEWTEC West Vertriebsgesellschaft für Agrartechnik mbH
70 ponuda
Njemačka, Donja Saksonija, Uelzen, Hansestr. 30
Heinrich Schröder Landmaschinen KG
983 ponuda
Njemačka, Donja Saksonija, Wildeshausen, Heemstraße 51-55
Svi prodavci Fendt
2232 kompanija →
Poslednji oglasi o prodaji vozila Fendt Lotus 1020T
Fendt Lotus 1020T oprema za kosidbu sijena
Fendt Lotus 1020 T
21.500 €
Prevrtač sijena
Njemačka, Lohe-Rickelshof
Novi Fendt LOTUS 1020 T
26.000 €
Prevrtač sijena
2026
novi
Njemačka, Schneverdingen
Novi Fendt LOTUS 1020 T
27.251 €
Prevrtač sijena
2025
novi
Njemačka, 26506 Norden
Novi Fendt LOTUS 1020 T
cijena na upit
Prevrtač sijena
2025
novi
Njemačka, Walsrode
Sve Fendt Lotus 1020T oprema za kosidbu sijena
6 oglasa →